Doing Goods Haak Lucky Klaver MiniSieraden en andere accessoires, dit lieve Lucky Clover haakje draagt ze voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen voorkomen in de…€ 9,00
Doing Goods Haak Maisie Bloem MiniSieraden, een gastendoekje en andere accessoires, dit lieve Maisie Bloem haakje van Doing Goods draagt ze voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen…€ 9,00
Doing Goods Haakjes Bowie Strik - set van 2Sieraden en andere accessoires, deze charmante Bowie Strik haakjes van Doing Goods dragen ze voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine…€ 19,50
Doing Goods Haak Zoey FlowerSieraden en andere accessoires, dit elegante Zoey Flower haakje van Doing Goods draagt ze voor je! Het haakje heeft twee gouden bloemen met een parel in het midden.
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in…€ 12,50
Doing Goods Haak Sunshine TijgerSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, Sunshine Tijger draagt het voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen voorkomen…€ 16,00
Doing Goods Haak Gloria Baby GirafSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, Gloria Baby Giraf draagt het voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen…€ 26,00
Doing Goods Haak Chewy KrokodilSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, Chewy draagt het voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen voorkomen in de…€ 22,50
Doing Goods Haak Mickey Krokodil MiniSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, Mickey Krokodil Mini draagt het voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen…€ 7,00
Doing Goods Haak Harri HaasSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, Harri Haas draagt het voor je!
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen voorkomen in…€ 29,50
Doing Goods Knop Hailey HibiscusDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je sieraden aan te hangen.
De knoppen van Doing Goods zijn volledig met de…€ 27,50
Doing Goods Knop Holly HartDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je sieraden aan te hangen.
De knoppen van Doing Goods zijn volledig met de…€ 10,00
Doing Goods Knop Breezy MadeliefDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop, met een glanzend gouden afwerking en een prachtig madeliefmotief, is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je…
€ 12,00
Doing Goods Knop SolangeDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je sieraden aan te hangen.
De knoppen van Doing Goods zijn volledig met de…€ 8,50
Doing Goods Knop Wanda PalmboomDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je sieraden aan te hangen.
De knoppen van Doing Goods zijn volledig met de…€ 10,00
Doing Goods Knop Abby SchelpDeze mooie messing knop van Doing Goods maakt ieder kastje of dressoir net een beetje meer bijzonder. De knop is ook leuk voor op de muur, om bijvoorbeeld je sieraden aan te hangen.
De knoppen van Doing Goods zijn volledig met de…€ 10,00


