Doing Goods Haken Marlin Palm - set van 2
OverzichtSjaals, handdoeken, sieraden en andere accessoires, de Marlin Palm haken van Doing Goods dragen ze voor je! Het palmontwerp voegt een urban jungle twist toe aan je interieur.
De haken van Doing Goods zijn volledig met de hand gemaakt in India van 100% gerecycled messing. Hierdoor kunnen kleine verschillen voorkomen in de uitstraling van elke haak.
Afmeting: 7,5 x 5 cm
Alle producten van Doing Goods zijn 100% handgemaakt met geduld en liefde voor het lokale ambacht in de werkplaatsen in India. Doing Goods garandeert de ambachtslieden waar ze mee werken een aangename, comfortabele en veilige werkplek om de collecties te maken. Om zo het leven van mensen te kunnen verbeteren met eerlijkheid en authenticiteit.


